Хімчистка шкіри замші хутра


 Хімчистка шкіри замші хутраХімчистка шкіри, замші, хутра здійснюється певними засобами і в умовах хімчистки. Якщо Ви бажаєте це робити самостійно, то радимо Вам прочитати інструкції до виробів і проконсультуватися у досвідчених співробітників хімчистки. Напевно, Ви почуєте відповідь, що такі вироби, як натуральне хутро, замша і шкіра не підлягають ручному чищенню і потребують спеціального догляду. Про це Вас повинен був попередити продавець шкіряно-хутряних виробів.

Салон хімчистки «Сіндерела» у Києві пропонує зробити якісну хімчистку шкіри, замші і хутра у нас. У нашому салоні є всі приналежності і спеціальне обладнання, щоб зробити Ваші речі з хутра та шкіри просто ідеальними на вигляд.

Мало хто знає, що шуба або хутряні вироби раз на рік повинні проходити обробку в хімчистці паром і хімічними засобами. Хутро, яке не штучне, без спеціального догляду може звалятися, втратити свій блиск або просто погано пахнути. Хімчистка шкіри, замші, хутра завжди віталася серед любителів хутряних або шкіряних виробів. Адже шкіряні речі, які Ви придбали за чималу ціну, повинні бути забезпечені відповідним доглядом.

Відсутність належного якісного догляду може тільки зіпсувати Ваші речі, шкіра та хутро починає тьмяніт, а замша може порядком затертися або засалитися. Не «заношуйте» Вашу шубу або куртку зі шкіри до «дірок», так як шкіряні та хутряні, замшеві вироби також вимагають спеціального прання і чищення, як і бавовняні або синтетичні. Потрібна хімчистка шкіри, замші, хутра якісно зроблена в Києві?

Наші послуги користуються чималою популярністю і мають незаперечну якість. До нас приносять не тільки шкіру або хутро, але також і весільні сукні та постільну білизну на прочищення та просушку. Але все ж, хімчистка шкіри, замші, хутра залишається затребуваною послугою в осінньо-зимовий період.

Хочете замовити у нас в салоні послугу «Хімчистка шкіри, замші, хутра»? Ці та інші послуги ми хочемо якісно надати кожному нашому клієнту.