Чистка пух-пера

Чистка пух-пера

На це є безліч причин. Назвемо кілька з них.

Жити в чистоті - це природно і приємно, Подушка вбирає піт, що виділяється нашим тілом. Під впливом поту, пилу і дрібних частинок бруду, подушка забруднюется всередині і зовні, починаючи виділяти неприємний запах, особливо в той момент, коли вона злегка волога.

З роками подушка утрамбовується, а наповнювач  збивається грудками. В результаті подушка стає жорсткою і незручною; При захворюванні людини різними простудними і інфекційними захворюваннями, вірусними інфекціями на подушку потрапляє безліч шкідливих мікробів і бактерій. Згодом частина з них буде знову потрапляти в наш організм, але вже з подушки.

У міру накопичення пилу, в подушках заводяться пилові кліщі. Пилові кліщі, в цілому, мають миролюбний характер, існуючи пліч-о-пліч з нами. На людини вони не нападають, кров не п'ють, всяку заразу не розносився. Але саме наявність пилових кліщів, а також розмноження їх в геометричній прогресії, служить розвитку різних форм алергій і дерматитів шкіри. Це найважливіша причина, по якій необхідно чистити подушки.

Як часто потрібно чистити подушку?

В Україні чистка пухо-пір'яних виробів до недавнього часу майже не практикувалася, ми використовували свої подушки до такого стану, коли її вже важко назвати подушкою. При тривалому використанні напірники забруднюються, пух і перо збиваються в грудки і втрачають початкову пружність і пишність, в них може оселитися пір'яний кліщ, продукти життєдіяльності якого викликають алергію. Від завданих незручностей людина часто прокидається, встає з важкою головою.

Результатом даного недосипання є цілий ланцюжок проблем: поганий настрій, головний біль, втома, дратівливість і т.п. Внаслідок цього виникають проблеми в сім'ї, на роботі, навчанні. Жителі європейських країн з високорозвиненою культурою сну звикли реставрувати свої подушки через кожні 1-2 роки використання.

Не поспішайте викидати свої старі подушки! Вам буде особливо вигідно скористатися нашою послугою, якщо вони містять дорогий, високоякісний пухо-пір'яний наповнювач. При регулярному чищенні і дезінфекції улюблені подушки прослужать Вам ще багато років!