Чистка штор та жалюзі

Чистка штор та жалюзі

Штори та жалюзі є невід'ємним елементом інтер'єру квартири та офісу. Захищаючи від прямих сонячних променів і настирливих поглядів, наповнюючи теплотою і затишком, штори і жалюзі створюють неповторну атмосферу в приміщенні. Кожен може вибрати свій стиль оформлення, адже існує безліч різновидів штор і використовуваних для їх виготовлення матеріалів. Правда, необхідно враховувати, що штори, як і інші предмети інтер'єру, швидко накопичують пил, на них затримується квітковий пилок, шерсть домашніх тварин, частинки тютюнового диму.

Тому регулярне чищення штор - обов'язкова процедура, що забезпечує підтримку будинку в чистоті. За допомогою пилососа можна зібрати більшу частину пилу і бруду. Однак близько 30% забруднень, таким методом видалити не вдається. У цій ситуації здатна допомогти прання або хімчистка штор і жалюзі.

Якщо говорити про прання, то вона рекомендована для синтетичних штор і тюлі. Вологе чищення рельєфних штор з синтетичних і натуральних волокон призводить до втрати фактури і усадки, а також зміни кольору натуральних тканин. Штори, що складаються з віскози, шовку, бавовни, льону та інших натуральних і штучних волокон, можуть бути ефективно очищені за допомогою так званої «сухої» хімічної чистки. Використання органічного розчинника перхлоретілена дозволяє провести чистку більшості видів штор.

Популярним видом завіс, що дозволяє регулювати повітрообмін і проникнення в приміщення сонячних променів, є жалюзі на тканинній основі. Складність підтримання чистоти цих елементів інтер'єру змушує звертатися за допомогою до професіоналів. Швейцарська хімчистка «Сіндерела» готова приступити до роботи в найкоротший термін після вашого замовлення. Якісна чистка  жалюзі з різних матеріалів, буде виконана оперативно і ефективно.