Хімчистка

Хімчистка одягу київ

З давніх-давен чистий одяг вважався ознакою розкоші і вищого рангу людини, яка його носить. Тільки представники знаті і вищих станів могли дозволити собі регулярно доглядати за предметами свого гардеробу, оскільки ця справа була дуже важкою. Але навіть сьогодні прання білизни для багатьох людей є дуже делікатним питанням. Багато речей, будь то пуховик, нижня білизна, шовкова блузка або вовняне плаття - досвідчена господиня ніколи не довірить делікатну річ пральній машині, навіть найновішій та високотехнологічній і як бути, якщо Вам, наприклад, необхідно почистити хутро? Чистка штучного хутра в пральній машині не допускається, при цьому вона вимагає спеціальних хімічних засобів. Як бути в такій ситуації? Відповідь проста - необхідно звернутися в хімчистку. У наш час на зміну радянським пральним і хімчистках прийшли сучасні, які дуже якісно проводять хімчистку верхнього одягу, гарантуючи високу якість та ідеальну чистоту вироби. Швейцарська хімчистка «Сіндерела» пропонує хімчистку і аквачищення верхнього одягу з використанням сучасної техніки та якісних препаратів.

На сьогоднішній день послуги хімчистки мають на увазі цілий ряд робіт: прання, ручна хімчистка одягу з делікатних тканин, обробка дублянок і виробів зі шкіри тощо Ціни на послуги хімчистки цілком доступні, особливо якщо їх порівняти з вартістю, наприклад, нової шуби.

У наш час багато людей звертаються до фахівців хімчистки для того, щоб просто випрати і попрасувати білизну. У наш час, нових технологій і божевільних швидкостей далеко не всі знаходять час годинами вигладжувати брюки, піджаки або гори постільної білизни. Ми пропонуємо до Ваших послуг прання і прасування будь-яких видів одягу. Після такої обробки Ваші улюблені речі будуть виглядати як нові, Вам залишиться тільки надіти їх.

У нашій компанії є суперсучасні прасувальні преси, відпарювачі для верхнього одягу та інше обладнання, яке дозволяє розгладити навіть найстійкіші заломи і складки, щоб повернути виробам первозданний вигляд. Завдяки використанню спеціальних засобів, верхній одяг придбає чистий та неперевершений вигляд, хутро починає блищати, а шкіряні виріб вражають своїм насиченим і однорідним кольором. У своїй роботі ми застосовуємо тільки високоякісні хімічні засоби і барвники, що дозволяє домогтися високих результатів в оновленні виробів.
Ви все ще виснажує себе нескінченними прання, прасування і виведенням плям? Звільніть час для себе і дорогих Вам людей! Переходьте на якісно новий рівень і довірте цю делікатну справу, як догляд за Вашим одягом, досвідченим професіоналам. Швейцарська хімчистка «Сіндерела» - це гарантія Вашого бездоганного зовнішнього вигляду та гарного настрою!