Хімічна і ручна чистка килимів

Хімічна і ручна чистка килимівЧистка килимів дуже важлива для сучасної людини: ви не тільки зможете підтримати естетичний вигляд вашого житла, але і попередити різні інфекційні та алергенні захворювання.

Сучасна хімчистка килимів вважається дуже потрібної процедурою, яка ще й цінна тим, що збільшує термін використання килимових виробів. Наша хімчистка  надає таку послугу, але навіть не дивлячись на те, що така послуга не має високу вартість, багато людей нею нехтують, вважаючи, що в повному порядку і чистоті можна утримувати килими і за допомогою вологого прибирання і щоденного чищення.

Як стверджують фахівці, навіть сама ретельна і регулярне прибирання за допомогою найпотужніших пилососів не здатна повністю усунути з килимів тверді частинки і пил. Такі частинки дуже часто забиваються в ворсинки килима і знижують час його експлуатації, так як впливають за принципом наждачного паперу. До відома, навіть найсучасніший і потужний пилосос видалять з поверхні килима тільки десять-п'ятнадцять відсотків пилу, мікроорганізмів і твердих частинок. Професіонали, які займаються чисткою килимів, використовують в роботі прилади та обладнання, миючі та чистячі засоби, які дають можливість прибрати з поверхні килима все.

Також під час чищення використовуються такі технології, які не можуть порушити структуру килимового ворсу. Не варто ставити під сумнів твердження, що своєчасна хімічне чищення килимових виробів дає можливість зберегти здоров'я всіх мешканців, які проживають в квартирі.

Чистка килимів проводитися на спеціалізованому обладнанні "Каннегіссер" і включає наступні етапи:

  • виколатка і відсмоктування пилу з килимових виробів;
  • пятновиводка;
  • безпосередньо чистка, яка відбувається із застосуванням спеціальних високоефективних миючих засобів; багатоетапної чищенням отримуємо хороший ефект видалення всіх водорозчинних забруднень;
  • сушка в спеціальних камерах.

063 200 58 43

ХИМЧИСТКА, ЧИСТКА, СТИРКА КОВРОВ С ВЫВОЗОМ В ЦЕХ
Чистка ковров (синтетика, полушерсть, шерсть, шегги) 100 грн/м2
Чистка ковров (клеевая основа) и крупногабаритные (свыше 12м2 + 10% к стоимости заказа) 130 грн/м2
Чистка ковров (шелк, вискоза, с элементами вискозы, шелка) 200 грн/м2
Чистка эксклюзивных ковров (оценочная стоимость свыше 2500 грн/м2) договорная (от 300 грн/м2)
Чистка ковров с высокой степенью загрязнения доп. 50% к стоимости заказа
Выведение запахов ( следы жизнедеятельности животных, плесень, гарь….) доп. 50% к стоимости заказа
Сушка и чистка мокрых ковров доп. 50% к стоимости заказа
Срочная чистка ковров доп. 100% к стоимости заказа
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ
Пилинг катышек по всей поверхности ковра 20 грн/м2
Пилинг катышек по окантовке ковра 25 грн м.п.
Подклейка клеевой окантовки 30 грн/м2
Ремонт клеевой основы договорная