Вартість послуг хімчистки одягу

Напевно, у кожного з нас є в гардеробі такі речі, які ми відносимо час від часу в салон для хімчистки. Трапляється, що, купуючи дитині або собі білий пуховик або кашемірове пальто, ми відразу ж замислюємося про те, яка буде вартість послуг хімчистки одягу. Адже такий делікатний матеріал ми не зможемо попрати вручну або в пральній машинці. Продавці хутряних, кашемірових і балонових виробів попереджають покупця про необхідність обслуговувати такий одяг в хімчистці.

Швейцарська хімчистка «Сіндерелла» у Києві проводить комплексну хімчистку одягу з делікатних тканин, надає своїм клієнтам послугу з прання білизни та хімчистки штор, чищення пухових і пір'яних виробів. Вас цікавить вартість послуг хімчистки одягу? Приїжджайте в одну з наших хімчисток в Києві, і Вас із задоволенням обслужать.

Вартість послуг хімчистки одягуЗараз більшість киян регулярно приносять постільну білизну, одяг і пухові вироби на хімчистку, так як тільки спеціальне обладнання в стані вивести старі плями з ніжної тканини. Вартість послуг хімчистки одягу Ви можете подивитися в нашому прайсі, ціни розписані на кожен вид послуг. Якщо Ви вирішили віднести в хімчистку Вашу шубу, пуховик або білизну - Ви приймете правильне рішення.

Багато сучасних господинь знають, які речі призначені для прання в пральній машинці, а які краще віднести в хімчистку. Якщо у Вас забруднилася шовкова постільна білизна, лляна скатертина або муслінові штори - це не біда. У вартість послуг хімчистки одягу входить також сушка та прасування, так що Ви зможете швидко забрати свої речі вже сухими і абсолютно чистими.

Деякі люди відмовляють собі в задоволенні купити білий пуховик або шубу зі штучного хутра, аргументуючи це тим, що їх постійно потрібно буде носити в хімчистку. Насправді, вартість послуг хімчистки одягу в хімчистці «Сіндерелла» дуже прийнятна, тому, віднести Ваш білий пуховик до нас раз або два на рік, не принесе Вашому бюджету істотних змін.

У хімчистці «Сіндерелла» Ви можете якісно вичистити Ваші штори, тюль, пухові ковдри, шубку, пальто і навіть постільну білизну. Вартість послуг хімчистки одягу у нас лояльна і доступна.